Žibintų poliravimas

Žibintų poliravimasBėgant laikui visos automobilio detalės mažiau ar daugiau nusidėvi. Žibintai – ne išimtis. Ilgainiui veikiami aplinkos veiksnių jie pradeda gelsti, pasidaro matiniai ar netgi atsiranda įbrėžimų.

Tokie defektai ne tik gadina bendrą automobilio vaizdą, bet ir blogina žibintų veikimo kokybę. Poliruoti žibintus būtina ne tik dėl gražesnės automobilio išvaizdos ar geresnio matomumo kelyje tamsiu paros metu, bet ir dėl techninės automobilių apžiūros reikalavimų. Nublukę žibintai ne tik slopiną, bet ir iškraipo šviesos spindulį, visą tai lengvai ištaisysime juos profesionaliai nupoliravę. Norint, kad žibintai ilgiau išlaikytų savo natūralią būseną, siūlome Premium poliravimą su apsauginėmis dangomis.

Profesionaliai nuimame pageltusį bei oksidavusį žibintų sluoksnį, pašaliname visus įbrėžimus bei kruopščiai nupoliruojame žibintus. Atlikus poliravimo darbus, žibintų paviršius padengiamas ilgalaikiu hermetiku, kuris sukuria patikimą apsauginį sluoksnį, neleidžia žibintams išblukti. Poliravimas – tai puiki alternatyva žibinto keitimui.

Žibintų poliravimas – kas būna po to?

  • Atstatomas tinkamas šviesos pralaidumas;
  • Pagerėja matomumas;
  • Žibintai tampa pastebimai gražesni.

Žibintų poliravimas – darbų kainos

  • Paprastas ilgalaikis poliravimas (5-ių žingsnių) + vienas apsauginis hermetiko sluoksnis nuo UV spindulių poveikio- 9.99 Eur už vnt.  (rekomenduojama pageltusiems žibintams, kurie nepaveikti stiprios oksidacijos).
  • Geras ilgalaikis poliravimas (7~9-ių žingsnių) + du apsauginiai hermetiko sluoksniai nuo UV spindulių poveikio- 14.99 Eur už vnt. (rekomenduojama stipriau oksidacijos pažeistiems žibintams arba turintiems didesnių įbrėžimų, šiuo būdu nuimamas didesnis sluoksnis pažeisto žibinto paviršiaus ir vėl sulyginamas bei atgaunamas geras šviesos pralaidumas, matomumas ir išvaizdos estetinis blizgumas).

Papildoma žibintų apsauga

Kvarcinė danga – 10 Eur už vnt. (apsaugo nuo kelio reagentų ir nuo saulės spindulių iki 3 metų).
Keramikinė danga – 15 Eur už vnt. (atlaiko agresyvesnius kelio reagentus ir apsaugo nuo saulės spindulių iki 3-4 metų).
Keramikinė kompozicinė danga – 20 Eur už vnt. (atlaiko agresyvius kelio reagentus iki 13 ph ir apsaugo nuo saulės spindulių iki 4-5 metų).
Apsauginė plėvelė – 30 Eur už vnt. (apsaugo nuo kelio reagentų, ibrėžimų, akmenukų ir saulės spindulių iki 5 metų).

Žibintų poliravimas apytiksliai užtrunka nuo 45 iki 90 min. (priklausomai nuo norimo poliravimo, žibintų būklės ir formos). Todėl Jums siūlome patogiai palaukti pas mus, pasiskaityti žurnalus, pasižiūrėti TV, pasivaišinti kava, arbata, vandeniu, bei užkandžiais kol mūsų meistrai atliks darbą.

Smulkūs įbrėžimai ant Jūsų transporto priemonės kėbulo, nublukusi spalva ar skaidrumą praradę žibintai – visa tai tik nemalonios smulkmenos, gadinančios automobilio išvaizdą. Patikėkite šiuos rūpesčius profesionalams ir galėsite džiaugtis puikiais rezultatais. Patyrę mūsų komandos specialistai gali greitai bei kokybiškai nupoliruoti Jūsų automobilį tam, kad pagerėtų jo estetinė išvaizda, užsimaskuotų įbrėžimai, o kėbulas taptų atsparesnis aplinkos poveikiui.

Keletas mūsų darbų