Cheminis salono valymas

Cheminis salonų valymasAnt automobilio grindų dažnai nusėda vandens ir kitų nešvarumų, kurie iš lauko atsinešami su batais, dėl to vėliau mašinos salone gali atsirasti blogas kvapas. Salone, sėdynėse kaupiasi įvairiausi nešvarumai, bakterijos ar alergenai, kurie ne tik kenkia žmogaus organizmui, bet taip pat gali paskatinti korozijos procesus. Norėtumėte vairuodami savo automobilį jaustis komfortabiliau, lyg jis būtų naujas, tačiau salono dėmės, besikaupianti drėgmė bei blogas kvapas yra nuolatiniai Jūsų kelionių palydovai? Dažniausiai automobilio salonui reikalingas siurbimas, dulkių valymas, tačiau derėtų nepamiršti, jog automobilio salonas yra puiki terpė veistis įvairioms bakterijoms bei kitiems ligų sukėlėjams. Pavyzdžiui, dulkių erkutės yra labai dažnas pasosčių ir grindų parazitas. Efektyvus būdas užkirsti kelią parazitams bei bakterijoms yra cheminis salonų valymas. Tai kruopštus visų salone esančių paviršių valymas, naudojant specialią įrangą ir kokybiškas priemones.

AUTO LAB – profesionalios cheminio valymo paslaugos

Pasirūpinti savo mašinos salono švara dar niekada nebuvo taip paprasta! Mūsų sėkmingo darbo paslaptis – nepriekaištingai dirbantys automobilių salonų valymo specialistai ir naudojamos pažangios medžiagos. Kokybiškas cheminis salonų valymas – garantuotas:

  • išsiurbsime Jūsų automobilį naudojant modernią įrangą;
  • nuvalysime langus naudodami maksimalų išliekamąjį poveikį turintį valiklį;
  • visus paviršius, ant kurių kaupiasi nešvarumai, ne tik išvalysime, bet ir atnaujinsime;
  • cheminiu būdu išvalysime problemines automobilio vietas – kilimėlius ir bagažinę.

Cheminis salonų valymas – darbų kainos

Į paslaugą įeina stogo dangos, sėdynių, durelių apmušalų, kiliminės dangos, bagažinės cheminis valymas, plastamsinių detalių valymas, atnaujinimas, odinių paviršių impregnavimas, langų valymas, džiovinimas.  Darbo trukmė nuo 7 iki 36 valandų + džiovinimas nuo 3 iki 12 valandų.

Salono valymas I grupė – Klasikinis II grupė – Detalus III grupė – Maksimalus
Sausas salono valymas/ mini cheminis 19 / 29 29 / 39 39 / 49
Cheminis salono valymas

100  80

(viena darbo diena)

 150  120

(pusantros darbo dienos)

 200 / 300 160 / 240

(dvi / trys darbo dienos)

*Akcija galioja iki 2020 vasario 29 d.

Kainų grupę įtakoja:     
Automobilio būklė – apynaujis / naudotas Kliento pageidavimai, terminai
Salonas – medžiaginis/ odinis Salono formų sudėtingumas
Nešvarumai – labai purvinas / neitin Dydis – mažas / didelis
Automobilio vertė – didelė / maža Medžiagų kokybė  

Kainos nurodytos be PVM.

Cheminio valymo metu sėdynės, grindys, lubos, slenksčiai, durelių apmušalai valomi specialia įranga, kuri ne tik efektyviai nuvalo visus nešvarumus, naikina blogą kvapą salone, bet taip pat pašalina net ir pačias mažiausias kenksmingas daleles bei ligų sukėlėjus. Plovimui naudojamos cheminės medžiagos įsiskverbia į minkštas automobilio detales bei atitirpdo paviršiaus dėmes. Specialūs siurbliai ne tik įpučia chemines medžiagas į sunkiai pasiekiamas vietas, bet ir išsiurbiant iš paviršių susikaupusią drėgmę, kartu ištraukia visus nešvarumus. Tokiu būdu dezinfekuoti paviršiai atsinaujina, ilgiau išlaiko savo nepriekaištingą išvaizdą.
Jei automobilyje sėdimos vietos yra odinės, tuomet po cheminio valymo rekomenduojama jas padengti specialiai odai skirtu losjonu, kuris skirtas minkštinti, apsaugoti, impregnuoti odą.

Kada rekomenduojama atlikti cheminį valymą?

Cheminis salonų valymas turėtų būti atliekamas bent porą kartų per metus, siekiant išlaikyti ne tik švarą bei grožį automobilio salone, bet taip pat maksimaliai sumažinti besikaupiančias bakterijas, nemalonius kvapus. Profesionalus salonų valymas padeda išlaikyti švarą, apsisaugoti nuo bakterijų bei išsaugoti estetinę automobilio salono vertę. Rudenį ir žiemą automobilių salonų grindys dažnai būna drėgnos nuo lietaus bei sniego. Tai pastebėjus, reikėtų pasirūpinti kruopščiu ir kokybišku automobilio salono valymu tam, jog susikaupusi drėgmė netaptų korozijos priežastimi.

 

Taip pat siūlome dovanų kuponus!

Keletas mūsų darbų